Návrhy na tetúvačky

Počmáram papier, pobodám Teba.

Ahoj! Konečne som sa dostal k skicovaní návrhov na kérky. Nemám ja veľa trpeztlivosti a keďže sám často padám do extrémov, tak si buď vyberiem niečo zložité a na dlhú dobu, alebo niečo svižnejšie a dynamickejšie. Tutok máš tú svižnú časť. Návrhy budem priebežne aktualizovať, tak budem rád, ak to tu občas navštíviš. Trebárs každý štvrtok. Návrhy sú rozdelené do edícií, ak si vieš predstaviť niečo na tento štýl, napíš na arthaworks@gmail.com a niečo vymyslíme 🙂

Kvecinky

Tu patrí kombinácia dynamických línií a farebných geometrických tvarov. Dá sa tak upraviť hocjaká tvoja obľúbená rastlina. Farba je taktiež orientačná, takže si to môžeme trochu upraviť.

Sad Face

Moja obľúbená vecička. Rýchle, svižné divnotváre, ktoré odzrkadľujú tvoj občasný stav. Dobré je, že na rozdieľ od kérky, tento stav väčšinou nie je na furt. Proste príde, kukneš na kérku „Zase si tu? Ok..“ a idze het.

Iné

Ako som písal hore, stvárniť podobným štýlom môžeš hocičo, stačí napísať. Cena jedného návrhu, ktorí Ti pôjde pod kožu je od minimálky 25€, zvyšok podľa veľkosti, farby atď.

Benefity

#benefitabstract

#benefitabstract je kolekcia 161 abstraktných kruhov. Polovica z celkovej sumy 40 € ide buď na OZ Schopné deti alebo inú organizáciu, ktorá sa venuje rómskej mládeži. Vtip je totiž v tom, že 161 je úplne náhodné číslo zhodou okolností označujúce číslo aktivít proti fašizmu. Nuž a pravým bojom je riešiť problémy, na ktoré tá banda tupounú poukazuje efektívnejšie. Tak to aspoň beriem ja, ale neni som nácek aby som Vám to vbíjal do hlavy.

 

Na BETON

Tote tu abstraktné skejty môžeš mať výmenou za lóve na betón. Stoja toľko, čo nový skejt, taže okolo 35 €, na koľko sa cítiš, toľko dáš, skejt naskicujeme priamo na mieste, alebo si vyberieš.