Vitaj!

Vítam Ťa na mojej/našej stránke. Na tomto mieste sa snažím mapovať svoju tvorbu, ktorá by sa však do reality nedostala bez pomoci skvelých ľudí naokolo. 

V kategórii Projekty/Tvorba nájdeš prehľad projektov, na ktorých pracujeme a taktiež Ťa odkáže na moju voľnú tvorbu. Všetko, čo tam nájdeš sa totiž dá pretaviť aj do zakázkovej tvorby či inej formy spolupráce. Od grafickej, textilnej tvorby, cez tetovanie, aktivvizmus, diskusie, event manegment po voľnú tvorbu.  Ak Ťa teda niečo nadchne a chceš spolupracovať, neváhaj napísať. 

Kategória SHOP Ťa prevedie na trochu chaotický výber toho, čo vzniklo a k čomu sa môžeš dostať výmenou za podporu mojich/našich aktivít. 

Kategória Partyja odkazuje na ľudí navôkol, bez ktorých by to nešlo, ktorí sú mi pomocou aj inšpiráciou. Táto stránka má byť o tvorbe jedného človeka, odtiaĺ však príde len nápad a bez pomoci ostatních to nejde. 

Nuž a kontakt Ti dojde však?

Volám sa Igor Hanečák a ArtHa Produkcia je náhľad do mojej hlavy. Ďakujem, že si sa tu nejak dostal a prajem Ti zmysluplný zážitok. (Aspoň kus)